Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    dinsdag, september 16
    Trending
    • Videoprimeur: shitfruit – Aisla
    • Win kaarten voor Leah Rye in Nieuwe Nor
    • The Kooks naar AFAS Live
    • Florent Pagny – Grandeur Nature
    • Focus viert Hoogmis in Cacaofabriek
    • Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter M – ‘Pop Muzik’
    • Gerard Cox overleden
    • Album recensie overzicht: Ice Cube, Baxter Dury en meer
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»CD Recensie»Angels and Airwaves – The Dreamwalker
    CD Recensie

    Angels and Airwaves – The Dreamwalker

    By Bas Spierings17 december 2014

    Angels & Airwaves (ook wel AVA genoemd) is een Punk popgroep die werd opgericht door Blink 182-gitarist Tom Delonge. Door de bekend klinkende stem van Tom is er voor de Blink 182 fans een directe herkenning. Een grootte schare Blink aanhangers zullen dit project dan ook graag volgen.

    Wat deze band anders maakt dan andere pop punk bands is het gebruik van hedendaagse elektronische techniek. Via de computer komen de piepjes, bliepjes en kraakjes tegemoet. Het klinkt goed, vrolijk, Californisch en zorgt voor een vrolijke stemming van binnen.

    AVA is niet een nieuw project, het bestaat al sinds 2006 en sindsdien zijn er 4 albums uitgebracht.
    Love part 1 and 2 zijn als laatste uitgebracht en nu kort er na komt AVA ons verblijden met een nieuwe parel.
    Het tien tracks tellende album “The Dream Walker” is sinds December op de nederlandse markt. Ik ben van mening dat hier meer aandacht aan mag besteed worden omdat dit een band is die weet hoe er goede muziek gemaakt dient te worden.

    Angels and Airwaves The DreamwalkerHet eerste nummer, ‘Teenagers and Rituals,’ is een geweldige opener, het bouwt op met gerommel, piano, synthesizer en drums. Het lanceert kort daarna in een zeer catchy refrein met een aantal experimentele, verschillende muzikale elementen. Dit nodigt direct uit om de rest van het album aandachtig te beluisteren.
    Het tweede nummer en de eerste single, ‘Paralyzed’, heeft een van de meest catchy riffs op het album. Het is niet ongewoon voor DeLonge om vanaf het begin het groots aan te pakken en gelijke tred houden, Zonder twijfel, dit is een singalong lied.

    Ik kan ieder nummer doornemen maar persoonlijk vind ik dat de geïnteresseerden het zelf moeten ondervinden.
    Het mooie laatste nummer ‘Anomaly’, is een van de lichtste nummers op het album, en tekstueel klinkt het een beetje in de war. DeLonge zingt: “I never wanted to live my life without you,” later zingt hij, “I never wanted to say I loved you.” Het is niet helemaal hetzelfde, maar het heeft overeenkomsten met Blink-182’s ‘Boxing Day’ uit hun 2012 EP, ‘Dogs Eating Dogs.’

    Ben je liefhebber van Blink 182, Muse, 30 seconds to Mars maar ook bijvoorbeeld John Coffey en The 101’s dan vermoed ik dat je Angels and Airwaves zeker in je collectie wilt hebben. (To the Stars Records) (8/10)

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleBoegbeeld van de huidige Americana Justin Townes Earle komt naar Nederland
    Next Article Armin van Buuren tweede meest gevolgde artiest op Spotify

    Related Posts

    Florent Pagny – Grandeur Nature

    Album recensie overzicht: Ice Cube, Baxter Dury en meer

    Album recensie overzicht: David Byrne, the Hives en meer


    RSS Muzikantenbank
    • Coverband "Flashback" zoekt SOLO-Gitarist
    • Coverband "Flashback" zoekt SOLO-Gitarist
    • Coverband "Flashback" zoekt SOLO-Gitarist
    • Coverband "Flashback" zoekt SOLO-Gitarist
    • Drummer zoekt actief gedreven band
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.