Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    woensdag, oktober 15
    Trending
    • D’Angelo overleden
    • Snow Patrol naar Stadspark Groningen
    • Ozzy Osbourne – Laatste sacramenten 
    • Eefje de Visser – Vlijmscherp
    • TWICE met extra show naar Ziggo Dome
    • Win kaarten voor Jasper Steverlinck in Muziekgebouw Eindhoven
    • Chick Corea – Forever Yours: The Farewell Performance
    • Supafly Festival 2025: Neo-Soul, R&B, Hip-Hop en Jazz in PAARD
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Dirtcaps X Jebroer scoren ‘Miljoenen’
    Muzieknieuws

    Dirtcaps X Jebroer scoren ‘Miljoenen’

    By Wil Wander6 juli 2014

    Dirtcaps X Jebroer MiljoenenHet succesvolle producers/DJ trio Dirtcaps scoort miljoenen op alle muzikale fronten. Na hun succesvolle samenwerking met The Million Plan (Opposites) – ‘Money On My Mind’, optredens op alle grote festivals in Nederland en videoclips die miljoenen views genereren op YouTube is Dirtcaps nu een samenwerking aangegaan met rapper Jebroer. In de track ‘Miljoenen’ maken Dirtcaps en Jebroer duidelijk dat succes overweldigend kan zijn, maar ze laten hun fans meteen weten dat dit pas het begin is.

    Dirtcaps en Jebroer scoren nu dan weliswaar al ‘miljoenen’, maar ze hebben ook nog ‘1 miljoen dromen’ om waar te maken en dit is pas het begin. De single ‘Miljoenen’ van Dirtcaps X Jebroer is deze week in premiére gegaan. De videoclip, geregisseerd door Kraftstoff Media& Ubercut is zeer visueel en grensverleggend.

    Jebroer (Tim Kimman) draait alweer een paar jaar mee in de rapscène en had succesvolle samenwerkingen met o.a. producer Boaz v/d Beatz, Yellow Claw en Mr Polska. Alle singles die Jebroer tot nu toe heeft uitgebracht, behaalden de # 1 positie in de iTunes Hiphop en Elektro chart. Zijn grote solodoorbraak kwam met de hitsingle ‘Brommer’ in 2013 gevolgd door ‘Allemaal Lichten’. Januari 2014 verscheen zijn debuutalbum ‘Gouden Tranen’ op het label Nouveau Riche Music. Dit album bereikte de #8 positie in de iTunes Album Chart. Begin 2014 toerde Jebroer door Nederland en België en gaf maar liefst 24 shows in drie maanden tijd.

    Dirtcaps is een uniek en energiek DJ / MC trio die in alle clubs en op de grote festivals in Nederland en daarbuiten optreedt. Behalve optreden, coproduceert Dirtcaps tracks voor andere artiesten (o.a. ‘Yellow Claw – Shotgun’ en Feest DJ Ruud & Dirtcaps – Weekend ). Daarnaast heeft Dirtcaps diverse zeer succesvolle singles op zijn eigen naam staan. De echte doorbraak kwam met ‘Money on My Mind’ in samenwerking met The Million Plan. Deze en alle andere videoclips van het trio zijn ongekend populair op YouTube; ‘Money on My Mind’ bereikte onlangs de mijlpaal van ruim 1 miljoen views op YouTube. De daaropvolgende Single met Feest Dj Ruud deed het zelfs nog beter met 2,3 miljoen views.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticlePaul de Munnik – Tribute to Neil Diamond
    Next Article Orkater brengt Een pure formaliteit

    Related Posts

    D’Angelo overleden

    Snow Patrol naar Stadspark Groningen

    TWICE met extra show naar Ziggo Dome


    RSS Muzikantenbank
    • Drummer Rotterdam
    • Who wants to start a female-fronted rock ’n’ roll band?
    • Amateur gitarist gezocht
    • Rockband zoekt toetsenist m/v
    • Toetsenist gezocht
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.