Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    donderdag, mei 15
    Trending
    • Cautious Clay – The Hours: Morning
    • Cyrano is een gemankeerde superheld
    • Inhaler sluit Europese tour af met energieke show in Ziggo Dome
    • Lorde met extra show naar AFAS Live
    • Mark Ambor betovert 013 met persoonlijke momenten en nieuwe muziek
    • Win kaarten voor Living Colour in Muziekgebouw Eindhoven
    • Macy Gray vol tegenstrijdigheden in Eindhoven
    • Big Dega – Un Disordine Qualsiasi
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Festival»Bospop»Kovacs tekent bij Warner Music Duitsland
    Foto (c) Kim Balster
    Bospop

    Kovacs tekent bij Warner Music Duitsland

    By Norman van den Wildenberg12 mei 2014

    De Nederlandse Kovacs is de nieuwste toevoeging aan de stal van Warner Music Duitsland. De uit Eindhoven afkomstige Sharon Kovacs is 24 jaar en is de afgelopen twee jaar bezig geweest met het schrijven en opnemen van haar debuutalbum in samenwerking met producer Oscar Holleman (o.a. Within Temptation en Krezip). Afgelopen vrijdag verscheen haar EP getiteld ‘My Love’. De EP zal in eerste instantie alleen digitaal uitgebracht worden, maar zal later dit jaar ook als fysiek product verkrijgbaar zijn. De titelsong van de EP is de eerste officiële single van Kovacs.

    De jonge zangeres heeft een donkere, rauwe stem die opzien baart, maar ook voor uitdagingen zorgde tijdens haar opleiding aan het Rock City Institute in Eindhoven. “Zangdocenten wisten niet altijd goed wat ze met me aan moesten”, lacht Sharon achteraf. Vanwege haar stijl en stem wordt de vergelijking met Portishead en Shirley Bassey snel getrokken. Dat Kovacs uitzonderlijk getalenteerd is heeft ze bewezen door producer Holleman voor zich te winnen door hem een link met haar versie van ‘I´ve Seen That Face Before’, dat we kennen van Grace Jones, te sturen via Facebook. “Normaal beluister ik dat soort links nooit, maar ik zat me te vervelen”, herinnert muziekveteraan Holleman zich. “Zodra ik de eerste paar woorden hoorde, schrok ik me kapot – in positieve zin. Het klonk té goed.” Ze zijn daarna samen naar Cuba afgereisd om deze song op te nemen met lokale muzikanten in de Egrem Studios in Havana. Inmiddels leggen ze samen de laatste hand aan het eerste Kovacs-album dat eind 2014 uit zal komen. Onlangs ontdekt Warner Music Duitsland Sharon en biedt haar een deal aan die ze met beide handen aangrijpt. In Nederland en België komt haar EP uit op haar eigen label.

    Op de EP ‘My Love’ staan naast de gelijknamige single en ‘I´ve Seen That Face Before’ nog twee andere nummers: ‘He Talks That Shit’ en ‘When The Lady’s Hurt’. Zelf zegt Sharon het volgende over haar EP: “Het heeft een donker randje, dat past bij me; ik neem geen blad voor de mond en zeg dingen die misschien niet altijd gepast zijn, maar wel eerlijk. Dat ben ik. Ik maak muziek omdat ik móet; omdat ik mijn emoties alleen daarin kwijt kan. Het maakt mijn muziek puur en echt.”.

    De aankomende periode is Kovacs te bewonderen op verschillende Nederlandse podia:
    16 & 17 juni – Aftershow Pearl Jam (Ziggo Dome – Amsterdam)
    21 juni – Kersenpop (Uden)
    28 juni – Festival Mundial (Tilburg)
    12 juli – Bospop (Weert)
    13 juli – North Sea Jazz Festival (Ahoy – Rotterdam)

    Foto (c) Kim Balster

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleDavid Gray – Back In The World
    Next Article Santana tribute Los Cabronitos uit Breda wint Halve Finale The Clash of the Cover Bands

    Related Posts

    Lorde met extra show naar AFAS Live

    Win kaarten voor Living Colour in Muziekgebouw Eindhoven

    John Engels ontvangt Lifetime Achievement Edison


    RSS Muzikantenbank
    • Salsa zangeres zoekt uitdaging.
    • Drumster zoekt band
    • Gitarist zoekt leuke band
    • Ervaren muzikanten zoeken powermetal drummer
    • Drummer gezocht (Tiel - Nijmegen - Den Bosch)
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland
    Maxazine is er ook in andere talen:












    Consent

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.