Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    vrijdag, juli 4
    Trending
    • Herman Brood / Wild Romance-gitarist Dany Lademacher overleden
    • NIBE Festival: Deense Muziekmagie aan de Limfjord
    • Green Day’s punk, politiek en pure energie in Ziggo Dome
    • Camila Cabello maakt sterke comeback in AFAS Live
    • Concert At Sea Festival: Laatste Dag Vol Muzikale Hoogtepunten
    • Turnstile naar AFAS Live
    • Nubiyan Twist – NT Soundsystem
    • Spoorpark Live Festival vol Disco, Pop en Rock
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Russische tournee Elton John zo goed als gecancelled
    Elton John
    Muzieknieuws

    Russische tournee Elton John zo goed als gecancelled

    By Wil Wander3 december 2013

    Het doorgaan van de tournee van Elton John door Rusland staat op losse schroeven. Russische Officials vermoeden dat de zanger hun “gay propaganda” wetten zal gaan breken. Als ze maar even denken dat Elton zijn shows gaat gebruiken om de Russische wetten tegen de homoseksualitiet te gaan bekritiseren, dan geven ze geen toestemming voor de shows.

    Russische kranten hebben laten weten dat de geplande shows in Crocus City Hall en Kazan (beiden in Moskou) tot op heden al een aardig bedrag hebben gekost. Er was een lijst met daarop 50 wensen, met daarop onder anderen de kleedkamer in John’s hotel, en het omtoveren van Moskou in een “paradijselijke” tuin met “decoratieve vogels” en bomen.

    Afgelopen september vertelde John dat hij ter ondersteuning van de homo-beweging wilde gaan optreden in Rusland. Ook vertelde hij toen dat hij in 1979 – tijdens een tournee – sex heeft gehad op een dak van een gebouw met een Russiche tolk. Hij vertelde: “Als een homo, ik kan het niet over mijn hart krijgen om deze mensen aan hun lot over te laten, ik moet daarheen en ze ondersteunen. Ik weet niet wat er gaat gebeuren, maar ik moet gaan”, aldus Elton.

    Momenteel woont de zanger samen met zijn vriend David Furnish, ze hebben samen twee kinderen. Hij heeft in Groot Britannië en de Oekraïne camapgne gevoerd ten behoeve van de rechten voor de homo’s, in 2009 werd hem het adopteren van kinderen in deze landen geweigerd, dit vanwege zijn leeftijd en burgerlijke staat. De anti-homo beweging heeft de zanger gewaarschuwd om geen flamboyante kleding te dragen tijdens zijn shows in Krasnodar, St Petersburg, en Novosibirsk.

    In september vroeg een oudercommissie aan President Vladimir Putin om de shows van Elton te verbieden omdat de zanger van plan zou zijn de ban van “homosexual propaganda” te gaan doorbreken. In een open brief aan de President vroeg de uit de Oeral afkomstige commissie: “De zanger heeft de intentie om door middel van zijn steunbetuiging aan de locale homoseksuelen de huidige Russische wetten te breken” Deze wet is gericht op de bescherming van kinderen.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleOpnieuw Gouden Plaat voor Frans Bauer
    Next Article Digibombers – Laad je Cutscene

    Related Posts

    Herman Brood / Wild Romance-gitarist Dany Lademacher overleden

    Turnstile naar AFAS Live

    De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 27 Juni 2025


    RSS Muzikantenbank
    • Drummer gezocht, repetitieruimte in Kerkrade
    • Rockband met funk-invloeden zoekt zanger(es)
    • Rock drummer m/v
    • Gitarist zoekt mensen om jazz mee te spelen
    • Willy deVille tribute zoekt ervaren en enthousiaste Drummer
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.