Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    vrijdag, september 19
    Trending
    • Alex Warren naar Ziggo Dome
    • Machine Gun Kelly brengt de Lost Americana tour naar Ziggo Dome
    • Iron Maiden naar Ziggo Dome
    • Young Gun Silver Fox brengt zomerse sfeer bij herfstachtig weer in Utrecht
    • Damiano David sterk zonder Måneskin in AFAS Live
    • The Big Ol’ Nasty Getdown – Volume 3
    • Sam Vloemans – Bord du Nord II
    • Videoprimeur: shitfruit – Aisla
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»KidsRights en Top Notch slaan handen ineen voor recht op onderwijs
    Muzieknieuws

    KidsRights en Top Notch slaan handen ineen voor recht op onderwijs

    By Norman van den Wildenberg31 augustus 2013
    Rappers Lil’ Kleine, Ronnie Flex, Bokoesam en Lange Frans gaven gisteren het startschot voor de campagne Move The World with KidsRights. Via social media lanceren zij een commercial om aandacht te vragen voor het feit dat 57 miljoen kinderen op de wereld niet naar school gaan. De Move The World with KidsRights campagne vraagt jongeren in Nederland om hiervoor in actie te komen.
    Het doel van de Move The World with KidsRights campagne is om bewustwording te creëren bij middelbare scholieren in Nederland over het lot van kinderen elders ter wereld, waar onderwijs niet vanzelfsprekend is. De campagne roept jongeren op om via Facebook of Twitter hun profielfoto te doneren. Hiermee ondertekenen zij een digitale petitie die eist dat elk kind op de wereld basisonderwijs krijgt. Deze petitie wordt in de week van 23 september door KidsRights aangeboden aan de Verenigde Naties. Bovendien doneert een van de sponsoren van KidsRights €1,50 per profielfoto zodat er een kind weer een dag naar school kan via een project van KidsRights.

    Screen Shot 2013-08-30 at 5.27.48 PM KidsRights werkt in deze campagne onder anderen samen met platenlabel Top Notch om aandacht te vragen voor het recht op onderwijs. Niet alleen Lil’ Kleine, Bokoesam, Ronnie Flex en Lange Frans, maar ook andere rappers en 3FM-DJ’s staan achter deze campagne en zullen dit de komende weken uitdragen. Dit gebeurt onder andere tijdens de Move The World with KidsRights campagneweek van 2 t/m 6 september waarin jongeren massaal worden opgeroepen om hun steentje bij te dragen.
    “Ik steun KidsRights omdat het voor ons zo vanzelfsprekend is dat we naar school kunnen gaan, dat we een schooldag zonder nadenken zouden omruilen voor een vrije dag. 57 miljoen kids hebben het omgekeerde: als zij eens een keer een dag naar school zouden kunnen gaan in plaats van een dag hard, ongezond werk te doen dan zouden ze hier geen seconde over twijfelen. Door Malala’s strijd en doorzettingsvermogen besefte ik pas hoe goed wij het hebben: haar droom is voor ons een vanzelfsprekende realiteit”, aldus Lil’ Kleine.
    Een ieder die zijn profielfoto doneert maakt kans op kaarten voor het Move The World with KidsRights Concert dat plaatsvindt op 22 september in de Melkweg. Er zullen optredens zijn van Fit, Dio, Ronnie Flex, Bokoesam en Lil’ Kleine, maar ook The Opposites en Trijntje Oosterhuis.
    http://www.youtube.com/watch?v=RTIjgsa4Wmg
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticledEUS opent nieuwe concertzaal in Haarlem.
    Next Article Nieuwe single Paul McCartney

    Related Posts

    Alex Warren naar Ziggo Dome

    Machine Gun Kelly brengt de Lost Americana tour naar Ziggo Dome

    Iron Maiden naar Ziggo Dome


    RSS Muzikantenbank
    • Drummer en bassist gezocht
    • PA / geluidsverzorging voor huiskamers / kleine zalen / (generale) repetities / workshops / etc
    • Zanger zoekt toetsenist (keyboard) voor project
    • Duo of band Nederlands en/of Duitstalig
    • Don't be stupid
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.