Eindejaarslijst 2011 Nathalie Bauland PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Nathalie Bauland   
zondag, 01 januari 2012 04:00

Rond oud en nieuw is het altijd tijd voor de jaarlijstjes. Dit doen we op Maxazine al jaren, zo ook dit jaar. We hebben het dit jaar anders gedaan dan afgelopen jaren en iedereen gevraagd een eigen lijstje te maken van hun beste albums, foto's, band, concerten, wat iedereen maar wilde. Dit is het lijstje van de beste foto's van dit jaar door fotografe Nathalie Bauland:

 


Foto 1 ; Krach @ Effenaar Eindhoven. Deze band wil ik nog even onder de aandacht brengen omdat ze voor mijn gevoel te weinig aandacht krijgen. Krach maakt muziek van dampende rock tot keiharde electro, Het geluid van Krach laat zich het beste omschrijven als rauwe rock met een dance-insteek. Stevige gitaarrock met technosynthesizers, blasfemische beats en hijgende hypno-vocalen. Deze 5-koppige band bestaande uit ; Reinier van den Haak, Rutger Drenth, David Hoogerheide, Ruud Voesten en Peter Geraedts staan met zoveel energie op het podium wat direct overslaat op het publiek. Ieder optreden is een feestje en zeker de moeite waard om er te gaan kijken. Ik hoop dan ook dat deze band wat meer bekendheid gaat krijgen, ze verdienen het !

Foto 2 ; Hokie Joint @ Ribs and Blues Festival Raalte. Deze band zag ik voor het eerst op Ribs and Blues in Raalte afgelopen Pinksteren. In de eerste instantie dacht ik ; "wat een bij elkaar geraapt zooitje", maar het tegendeel bleek waar. De opzetting van de band is inderdaad heel gevarieerd, van jong tot oud , en van strak in pak tot hippie gekleed. Maar wat zijn deze gasten goed op elkaar in gespeeld ! Deze band , voornamelijk bekend in de UK en vaste gasten op het Ribs and Blues festival, speelt een combinatie van Rock en Blues. Ook deze band is de moeite waard te gaan bekijken, hun muziek spreekt een breed publiek aan en wanneer ze op het podium staan, is het moeilijk je ogen er vanaf te houden !

Foto 3 ; Triggerfinger @ 013 Tilburg. Deze band doet het goed in ons land, uitverkochte zalen ! Echter voor mij persoonlijk wel een ontdekking in 2011. Ik had er wel van gehoord maar ik had ze nog nooit zien spelen. Dit drietal maakt echt melodieuze hardrock. Ook Triggerfinger is een aanrader om naar te kijken als je van een stevig potje rock met melodie houd. Hun nummers zitten qua tekst en muziek gewoon goed in elkaar. Hun toegift vind ik nog steeds de beste die ik ooit gezien heb. Hun cover van 'Sweet Dreams' van de Eurythmics is zo geweldig goed, gespeeld en gezongen, en dat in combinatie met hun presentatie daarvan en de lichtshow is dit echt een knaller.

Gerelateerde artikelen
 

Plaats reactie

Bij het geven van een reactie gelden de gewone huisregels van Maxazine.
Moderatoren zijn gerechtigd om zonder enig overleg of verklaring reacties te wijzigen of verwijderen.
Geregistreerde gebruikers hebben meer rechten en worden niet lastig gevallen door de captcha-code.
Registreer je dus snel (rechtsboven bij Profiel)


Beveiligingscode
Vernieuwen

.: Maxatheater.nl :.

Maxatheater.nl brengt je al het nieuws over theater, musicals, cabaret en meer. Net zoals je gewend bent van de site Maxazine.nl


Follow Maxazine

maxazine.hyves.nl twitter.com/maxazinenl Maxazine.nl RSS-feed maxazine.nl on Facebook maxazine.nl on Youtube maxazine.nl on Myspace

Advertenties

Google Plus One

Laatste nieuws...

Maxazine app

Blijf eenvoudiger op de hoogte:

Android
Windows
Phone 7

Apple iOS
(coming)

Laatste Forum activiteit

Follow Maxazine

Blijf op de hoogte!! Volg ons of wordt vrienden op Hyves, Facebook, MySpace, Twitter & Youtube.


maxazine.hyves.nl twitter.com/maxazinenl Maxazine.nl RSS-feed
maxazine.nl on Facebook maxazine.nl on Youtube maxazine.nl on Myspace

Column:

Gastcolumn Mathijs Leeuwis: Zelfs de kathedralen z

News image

De titel van dit stuk is ook een van de eerste zinnen uit een liedje dat ik net heb geschreven. In eerste instantie hadden deze woorden bar weinig te maken met wat voor zakelijke aspecten van de muziekindustrie dan ook. Tot er eergisteren een mailtje binnen kwam: uw platenmaatschappij is ... Lees meer

Column | Gastcolumnist