Eindejaarslijst 2011 Yuri Saalberg PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Yuri Saalberg   
zaterdag, 31 december 2011 22:00

Rond oud en nieuw is het altijd tijd voor de jaarlijstjes. Dit doen we op Maxazine al jaren, zo ook dit jaar. We hebben het dit jaar anders gedaan dan afgelopen jaren en iedereen gevraagd een eigen lijstje te maken van hun beste albums, foto's, band, concerten, wat iedereen maar wilde. Dit is het lijstje van de beste foto's van het afgelopen jaar door onze fotograaf Yuri Saalberg:

 

 

nr. 1 Artiest: Robert Glasper Experiment Lokatie: MC Theater, Amsterdam Datum: 22-11-2011 Iso: 2500 f/2.8 s1/40 Dit is mijn nr.1 geworden door de belichting. Iedere concert fotograaf wil graag goed frontlicht. Hier kwam het licht van achter de artiest. Doordat ik hem naar zwart wit heb aangepast is dit een hele mooie Low Key foto geworden. Een klein nadeel is dat deze artiest niet zo bekend is dat hij in deze foto herkend wordt. En nee, het is niet Willy Wartaal. Maar zoals ome Johan altijd zegt, elk nadeel heb z'n voordeel. Daarom bewijst deze foto dat je niet altijd een grote, bekende artiest nodig hebt om een mooie foto te krijgen.

nr. 2 Artiest: Elvis Costello Lokatie: Melkweg, Amsterdam Datum: 10-11-2011 Iso: 125 f/2.8 s1/100 Mijn nr. 2 is wel van een grote, bekende artiest. Elvis Costello. Dit beeld verteld naar mijn mening alles over hem. Hoewel niet alles goed zichtbaar is, zie je wel duidelijk zijn herkenbare kledingstijl. Hoedje, bril en stropdas.

nr 3. Artiest: Pete Philly Lokatie: Melkweg, Amsterdam Datum: 06-10-2011 Iso: 125 f/2.9 s1/80 Tijdens de album presentatie van Pete Philly's ONE, deed hij 2 nummers samen met zijn oude muzikale parter Perquisite. Hier heb ik het scherptepunt gericht op Perquisite. Hierbij is Pete ook nog goed herkenbaar. Ook heb ik de foto iets een grove korrel gegeven. Ik ben van mening dat niet elke foto super scherp hoeft te zijn en helder licht moet bevatten.

 

Plaats reactie

Bij het geven van een reactie gelden de gewone huisregels van Maxazine.
Moderatoren zijn gerechtigd om zonder enig overleg of verklaring reacties te wijzigen of verwijderen.
Geregistreerde gebruikers hebben meer rechten en worden niet lastig gevallen door de captcha-code.
Registreer je dus snel (rechtsboven bij Profiel)


Beveiligingscode
Vernieuwen

.: Maxatheater.nl :.

Maxatheater.nl brengt je al het nieuws over theater, musicals, cabaret en meer. Net zoals je gewend bent van de site Maxazine.nl


Follow Maxazine

maxazine.hyves.nl twitter.com/maxazinenl Maxazine.nl RSS-feed maxazine.nl on Facebook maxazine.nl on Youtube maxazine.nl on Myspace

Advertenties

Google Plus One

Laatste nieuws...

Maxazine app

Blijf eenvoudiger op de hoogte:

Android
Windows
Phone 7

Apple iOS
(coming)

Laatste Forum activiteit

Follow Maxazine

Blijf op de hoogte!! Volg ons of wordt vrienden op Hyves, Facebook, MySpace, Twitter & Youtube.


maxazine.hyves.nl twitter.com/maxazinenl Maxazine.nl RSS-feed
maxazine.nl on Facebook maxazine.nl on Youtube maxazine.nl on Myspace

Column:

Gastcolumn Mathijs Leeuwis: Zelfs de kathedralen z

News image

De titel van dit stuk is ook een van de eerste zinnen uit een liedje dat ik net heb geschreven. In eerste instantie hadden deze woorden bar weinig te maken met wat voor zakelijke aspecten van de muziekindustrie dan ook. Tot er eergisteren een mailtje binnen kwam: uw platenmaatschappij is ... Lees meer

Column | Gastcolumnist