Racoon Heineken Music Hall uitverkocht PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Norman v/d Wildenberg   
donderdag, 19 januari 2012 19:51

Het concert van Racoon op zaterdag 31 maart in de Heineken Music Hall is volledig uitverkocht. Om aan de vraag naar tickets te voldoen doet de Zeeuwse band een Warm Up Show in Paard van Troje, Den Haag op 26 maart. Ook op deze avond, net als in de HMH, zal Racoon in een speciale XL bezetting aantreden met strijkers en blazers. De voorverkoop voor het concert in het Paard start maandag 23 januari om 10:00 via www.paard.nl.

Het jaar 2011 was een geweldig jaar voor Racoon. De single ‘No Mercy was de meest gedraaide single op de radio afgelopen zomer en prijkte in de eindejaarslijst van de Airplay Chart op een mooie vierde plek.

In september bereikte het album ‘Liverpool Rain’ de gouden status en in oktober mocht de band een Edison voor Beste Groep in ontvangst nemen. Terwijl ook de single ‘Took A Hit’ nog veelvuldig voorbijkomt, kwam Racoon een paar weken geleden met de allernieuwste single ‘Don’t Give Up The Fight’. De opbrengsten van de verkoop van deze single gaan integraal naar Stichting Jayden in de strijd tegen neuroblastoom.

“Een eigen concert in de Heineken Music Hall is al een mijlpaal, maar deze ook nog eens twee maanden van tevoren uitverkopen, dat hadden we niet durven dromen. We zullen er dan ook alles aan doen er hier en in het Paard een zeer speciale avond van te maken.”, aldus Bart van der Weide, zanger van Racoon.

Foto (c) Shanna Wiggerman /Maxazine.nl

Gerelateerde artikelen
 

Plaats reactie

Bij het geven van een reactie gelden de gewone huisregels van Maxazine.
Moderatoren zijn gerechtigd om zonder enig overleg of verklaring reacties te wijzigen of verwijderen.
Geregistreerde gebruikers hebben meer rechten en worden niet lastig gevallen door de captcha-code.
Registreer je dus snel (rechtsboven bij Profiel)


Beveiligingscode
Vernieuwen

.: Maxatheater.nl :.

Maxatheater.nl brengt je al het nieuws over theater, musicals, cabaret en meer. Net zoals je gewend bent van de site Maxazine.nl


Follow Maxazine

maxazine.hyves.nl twitter.com/maxazinenl Maxazine.nl RSS-feed maxazine.nl on Facebook maxazine.nl on Youtube maxazine.nl on Myspace

Advertenties

Google Plus One

Laatste nieuws...

Maxazine app

Blijf eenvoudiger op de hoogte:

Android
Windows
Phone 7

Apple iOS
(coming)

Laatste Forum activiteit

Follow Maxazine

Blijf op de hoogte!! Volg ons of wordt vrienden op Hyves, Facebook, MySpace, Twitter & Youtube.


maxazine.hyves.nl twitter.com/maxazinenl Maxazine.nl RSS-feed
maxazine.nl on Facebook maxazine.nl on Youtube maxazine.nl on Myspace

Column:

Gastcolumn Mathijs Leeuwis: Zelfs de kathedralen z

News image

De titel van dit stuk is ook een van de eerste zinnen uit een liedje dat ik net heb geschreven. In eerste instantie hadden deze woorden bar weinig te maken met wat voor zakelijke aspecten van de muziekindustrie dan ook. Tot er eergisteren een mailtje binnen kwam: uw platenmaatschappij is ... Lees meer

Column | Gastcolumnist