Eerste Betty Wright album in 10 jaar PDF Afdrukken E-mail
Gebruikerswaardering: / 0
LaagsteHoogste 
Geschreven door Norman v/d Wildenberg   

Betty Wright heeft haar krachten met The Roots gebundeld voor de release van haar eerste studioalbum in 10 jaar ‘Betty Wright: The Movie’. Het album bevat 14 funkdoordrenkte soul anthems, elk medegeschreven en medeproduceerd door miss Wright zelf, Mr. The Roots Ahmir ‘Questlove’ Thompson en Angelo Morris. Een flink aantal artiesten heeft de eer om op het album een duet met Betty Wright aan te gaan: Snoop Dogg, Lil Wayne, Joss Stone, Robert ‘The Messenger’ Bozeman en Lenny Williams.

Ze kon nog maar net staan, zat nog in de luiers, toen Betty op driejarige leeftijd haar kleine keeltje al opentrok met gospelkoor The Echoes uit Miami. Haar grote doorbraak kwam in 1968 toen zij op 19-jarige leeftijd een hit scoorde met ‘Clean Up Woman’. Dit nummer leverde haar haar eerste gouden plaat en de eerste van haar in totaal 15 Grammy Award nominaties op. Wright scoorde tot nu toe elf top-30 hits en schreef geschiedenis door de eerste vrouwelijke artiest te zijn die op haar eigen label, Ms. B Records, een plaat uitbracht die de gouden status behaalde.

Ze tourde onder meer met James Brown en Bob Marley en zong op de achtergrond mee bij Stevie Wonder en Michael Jackson. Hoewel ze niet meer de jongste is, ze heeft nog steeds een strot én een carrière om jaloers op te zijn. ‘Betty Wright: The Movie’ is een album om je vingers bij af te likken!

1. Old Songs
2. Real Woman (featuring Snoop Dogg)
3. In The Middle Of The Game (Don’t Change The Play)
4. Surrender
5. Grapes On A Vine (featuring Lil Wayne)
6. Look Around (Be A Man)
7. Tonight Again
8. Hollywould (featuring Robert “The Messenger” Bozeman)
9. Whisper In The Wind (featuring Joss Stone)
10. Baby Come Back (featuring Lenny Williams)
11. So Long, So Wrong
12. You And Me, Leroy
13. The One [Bonus Track]
14. Go! (Live) [Bonus Track]

 

Plaats reactie

Bij het geven van een reactie gelden de gewone huisregels van Maxazine.
Moderatoren zijn gerechtigd om zonder enig overleg of verklaring reacties te wijzigen of verwijderen.
Geregistreerde gebruikers hebben meer rechten en worden niet lastig gevallen door de captcha-code.
Registreer je dus snel (rechtsboven bij Profiel)


Beveiligingscode
Vernieuwen

.: Maxatheater.nl :.

Maxatheater.nl brengt je al het nieuws over theater, musicals, cabaret en meer. Net zoals je gewend bent van de site Maxazine.nl


Follow Maxazine

maxazine.hyves.nl twitter.com/maxazinenl Maxazine.nl RSS-feed maxazine.nl on Facebook maxazine.nl on Youtube maxazine.nl on Myspace

Advertenties

Google Plus One

Maxazine app

Blijf eenvoudiger op de hoogte:

Android
Windows
Phone 7

Apple iOS
(coming)

Laatste Forum activiteit

Follow Maxazine

Blijf op de hoogte!! Volg ons of wordt vrienden op Hyves, Facebook, MySpace, Twitter & Youtube.


maxazine.hyves.nl twitter.com/maxazinenl Maxazine.nl RSS-feed
maxazine.nl on Facebook maxazine.nl on Youtube maxazine.nl on Myspace

Column:

Gastcolumn Mathijs Leeuwis: Zelfs de kathedralen z

News image

De titel van dit stuk is ook een van de eerste zinnen uit een liedje dat ik net heb geschreven. In eerste instantie hadden deze woorden bar weinig te maken met wat voor zakelijke aspecten van de muziekindustrie dan ook. Tot er eergisteren een mailtje binnen kwam: uw platenmaatschappij is ... Lees meer

Column | Gastcolumnist