|
Geschreven door Norman v/d Wildenberg
|
|
zaterdag, 02 juli 2011 16:30 |
|
Directeur Ruud Wijkniet van organisatiebureau Clockwork trekt zichzelf definitief terug van The Hague Jazz. Naar aanleiding van de financiële problemen rond het festival zegt hij geen interesse meer te hebben in het organiseren van een zevende editie. Personeel van The Hague Jazz staan te kijken van de mededeling die Wijkniet deze morgen in het Algemeen Dagblad gaf, aangezien zij nog van niets wisten. Van een definitief einde van The Hague Jazz is volgens onze bron dan ook nog geen sprake.
|
|
|
Geschreven door Marie- Louise Reichenbach
|
|
zaterdag, 02 juli 2011 15:50 |
|
Slecht nieuws voor de fans van Duran Duran. De band van Simon Le Bon heeft de complete Europese toer afgezegd vanwege de aanhoudende stemproblemen van de zanger. Artsen van de zanger denken dat zijn stembanden zwaar beschadigd zijn tijdens een concert in Cannes in mei. Omdat het niet duidelijk is wanneer hij weer kan zingen, is uit voorzorg de hele toer afgeblazen. De band zegt het vervelend te vinden om zijn optredens steeds op het laatste moment af te zeggen.
|
|
Geschreven door Norman v/d Wildenberg
|
|
maandag, 20 juni 2011 13:10 |
|
Het concert van Duran Duran dat zaterdag 11 juni zou plaatsvinden zal worden verplaatst naar vrijdag 2 september 2011. Het concert zal zoals reeds gepland plaats vinden in het Kyocera Stadion Den Haag. Duran Duran annuleerde de Europese shows in verband met de stemproblemen van leadzanger Simon Le Bon.
|
|
|
Geschreven door Marie- Louise Reichenbach
|
|
maandag, 20 juni 2011 18:05 |
|
De laatste dag alweer van The Hague Jazz 2011. In de planning stonden grote namen als Lizz Wright, Patti Austin, Macy Gray, Baaba Maal, Dominic Miller, Trijntje Oosterhuis, Zap Mama, verwonderlijk Rowwen Hèze, en George Clinton die zijn gecombineerde oude bands meenam. Door een vroeger tijdstip dat samenviel met wederom een bommelding bij de IKEA in Delft was er een file die er voor zorgde dat we iets later aanwezig waren dan gepland. We kregen op weg alleen al wel berichten dat er problemen waren gerezen bij de entree; beveiligers van Profisec die weigerden hun werk te doen, publiek geen doorgang tot het terrein gaf en zelfs op de vuist dreigde te gaan met de organisatie. Aangekomen bij het festival was daar echter niets van te merken, en we snelden ons dan ook snel naar binnen.
|
|
Geschreven door Marie- Louise Reichenbach
|
|
zondag, 19 juni 2011 14:06 |
|
Dag twee van The Hague Jazz zit er al weer op en het was een wereld van verschil met dag één. Op het programma vandaag stonden grote namen als Angie Stone, Omar, Sheila E., Ruber Hein, het Joe Sample Trio met natuurlijk Randy Crawford en Gino Vannelli met ons eigen Metropole orkest. De tweede dag stond echter in het teken van wijzigingen in het programma. Openingsact in Miles 'Home, Ruben Hein, werd gewisseld met tweede act Gare Du Nord, waarna Gare Du Nord toch werd teruggewisseld naar hun originele tijd (half tien), en Ruben Hein naar half één verhuisde. Ook State of Monc en Monsieur Dubois wisselden van plek, en Quincy Troup werd helemaal afgelast.
|
|
|
|
|
<< Start < Vorige 1 2 3 4 Volgende > Einde >>
|
|
Pagina 1 van 4 |